Турбота по майбутнє своїх дітей притаманна жінкам на підсвідомому, інстинктивному рівні. Тому, багато жінок, що не впевнені у можливості створити гідні умови для своєї дитини на даному етапі життя, приймають рішення про «відкладене материнство». Це, так звані, соціальні причини. Найбільш поширені з них:
- потреба в самореалізації;
- відсутність у житті надійного партнера;
- нестабільність фінансового положення;
- шкідливі умови праці.
Програма «відкладене материнство» грає ще більш важливу роль за наявності ризику порушення фертильності у пацієнток, що підлягають складному лікуванню. Серйозною проблемою для репродуктивного здоров’я жінки може стати лікування різноманітних онкологічних захворювань. В такому випадку просто необхідна консультація лікаря‑репродуктолога ще до початку лікування для оцінки вагомості майбутніх ускладнень. Після завершення процесу лікування жінка може повернутися до планування вагітності, маючи впевненість, що вона є власницею здорових та якісних яйцеклітин.
Дуже часто молодим цілеспрямованим жінкам не вистачає часу на турботу про себе, своє тіло та самопочуття. Дана програма розроблена саме для зайнятих жінок, яким не байдужий стан свого здоров’я, котрі піклуються про перебіг наявних захворювань та серйозно відносяться до діагностики можливих ускладнень.
Всього за кілька годин Ви зможете отримати інформацію про стан основних систем Вашого організму, а також кваліфікований висновок щодо факторів ризику, здатних спровокувати розвиток патології.
Крім цього, дана програма буде корисною для жінок, які не мають серйозних проблем зі здоров’єм, проте відповідально підходять до питань профілактики.
Кожна жінка мріє колись стати мамою повноцінної здорової дитини. Проте, якість жіночих яйцеклітин невпинно погіршується, а відсоток ймовірних патологій ембріону стрімко зростає.
Крім того, з віком в жіночому організмі швидко скорочується запас яйцеклітин, здатних до запліднення в певний період часу. Отже, чим доросліше стає жінка, тим складніше їй завагітніти. Тому, молодим сучасним жінкам варто заздалегідь подбати про збереження генетично здорового біологічного матеріалу задля підвищення шансів настання вдалої вагітності.
Якщо Вас турбує можливість мати здорову родину в майбутньому, програма «Оціни свій репродуктивний потенціал» саме для Вас.
Сьогодні майже кожна жінка стикалась із такою проблемою, як захворювання шийки матки. І дійсно, серед всіх випадків звернення до гінеколога, ця патологія складає 36-80 %. Хвороби шийки матки підступні тим, що на ранніх етапах абсолютно безсимптомні, хоча несуть несприятливі наслідки для репродуктивного здоров’я. Враховуючи це все, дуже важливими є своєчасна діагностика та лікування не лише запальних, але і передракових станів. Програма «Здоров’я шийки матки» включає в себе увесь спектр інструментальних і лабораторних досліджень, необхідних для оцінки стану шийки матки та виявлення збудників , які найчастіше провокують виникнення захворювання.
Звичайно, всі з нас хотіли би прожити життя та уникнути серйозних хвороб, які потребують довгого лікування або хірургічної операції. Ці страхи достатньо обгрунтовані, адже онкологія – друга за частотою причина смерті після серцево-судинних захворювань. Тому, щоб подовжити життя та прожити його без онкології, важливо знати, які саме фактори сприяють розвитку пухлин ,уникати та активно усувати їх зі свого життя.
Онкопрофілактика являє собою комплекс заходів, спрямованих на своєчасне виявлення та діагностику цієї патології. Профілактика онкологічних захворювань у жінок також здатна скоротити ймовірність виникнення пухлин, а також діагностувати їх на ранній стадії, коли вірний підхід дозволить повністю вилікуватись та уникнути рецидиву.
Планування вагітності – показник відповідальності та готовності подружжя стати батьками, адже вагітність це найпрекрасніший момент у житті кожної родини , як і народження дитини – одна із значних подій. Тому до цього необхідно ставитись дуже серйозно. Помилково вважати, що готуватись до вагітності потрібно лише жінці , стан здоров’я майбутнього батька також має велике значення.
Звичайно, важливим є емоційний та психологічний настрій, але фізичний стан організму грає не меншу роль, адже від здоров’я майбутніх батьків залежить розвиток та здоров’я їх майбутньої дитини. При своєчасному зверненні деякі проблеми можна врахувати ще на етапі підготовки до зачаття. Тому запрошуємо вас до нашого центру, щоб пройти комплексне обстеження та стати щасливими батьками здорового малюка.
Планирование беременности начинается с того момента, когда партнеры приняли решение о том, что готовы стать родителями. Первым этапом в подготовке к отцовству должен стать визит обоих партнеров к акушеру-гинекологу на консультацию.
Клиника планирования семьи «Клиника репродуктивной медицины IVF-лаборатория» собрала лучших специалистов в этой сфере. Планирование беременности Киев – одно из основных направлений нашей деятельности, с которым мы успешно работаем на протяжении долгих лет. Уже на первичной консультации специалист-гинеколог проведет тщательный осмотр с выяснением всех аспектов работы репродуктивной сферы будущих родителей. Подготовка к зачатию ребенка в нашем центре поможет супругам вскоре стать родителями долгожданного малыша.
КОНСУЛЬТАЦИЯ У ГИНЕКОЛОГА. КАК ЭТО ПРОИСХОДИТ
При обращении в центр планирования семьи и репродукции вы можете пройти обследование у специалистов и сдать необходимые анализы. На основе этих данных составляется индивидуальный план и начинается полноценная подготовка к беременности. Среди основных преимуществ нашей клиники стоит выделить следующие:
- лучшая материально-техническая база в Киеве;
- лечебно-диагностические возможности;
- персонал с многолетним опытом.
Планирование беременности в Киеве – это обязательный визит в центр обоих партнеров. Есть ряд болезней, протекающих незаметно, без проявления каких-либо симптомов, и хотя человек может выглядеть здоровым, возможно развитие хронического невынашивания или\и бесплодия.
ПРОЦЕСС ПОДГОТОВКИ ЖЕНЩИНЫ К ЗАЧАТИЮ
Этап планирования беременности включает в себя не только консультации узких специалистов, серьезную диагностику в клинике, но и качественное изменение образа жизни. В частности, подготовка к зачатию подразумевает:
- отказ от вредных привычек;
- ограничение употребления черного чая и кофе;
- отказ от посещения бани, сауны и от горячей ванны;
- корректировки списка лекарств, которые может принимать будущая мать.
Во время подготовки к беременности питание требует корректировок, что касается обоих партнеров. Существует целый ряд лекарств, подпадающих под запрет для применения их беременными, поскольку это может привести к развитию патологий у плода. Специалисты нашего центра расскажут, как подготовиться к беременности правильно, минимизировав любые риски.
Стоит понимать, что подготовка к беременности женщины – всегда сложный, трудоемкий процесс, требующий серьезных изменений. Однако, выполняя все предписания лечащего врача и его рекомендации, шансы на успех резко возрастают.
ПРОЦЕСС ПОДГОТОВКИ МУЖЧИНЫ К ЗАЧАТИЮ
Будущий отец также должен посетить центр планирования семьи и пройти консультацию у уролога, на основе которой будут назначены дальнейшие лабораторные анализы и обследования. Врач может предложить будущему отцу провести спермограмму, сдать общие биологические анализы, в которые входит анализ крови и мочи. Благодаря результатам можно убедиться в хорошем состоянии здоровья мужа. Подготовка мужчины к зачатию – ответственная задача, которой оба партнера должны уделить особое внимание.
В нашем центре вы сможете получить квалифицированную помощь, профессиональные консультации и возможность в скором времени познать прелести отцовства.
За нашими даними, серед програм, що проводяться нашою клінікою, успіхом увінчалися 78%, проведених з використанням донорських яйцеклітин, і 63%, проведених з використанням яйцеклітин наших клієнток. Така різниця ще раз говорить про те, що ми працюємо тільки з досконально перевірений донорами і якість донорської ооцитів завжди тільки найвищу.
Етапи проведення ЕКЗ
- Стимуляція яєчників. Ця процедура може відбуватися за трьома протоколами: коротким, довгим і супердовгим. Підготовку жіночого організму до стимуляції проводять за допомогою медичних препаратів. Пізніше медикаментозно проводять стимуляцію росту фолікулів – цей процес перебуває під гормональним контролем та спостереженням через УЗД.
- Пункція фолікулів.Як тільки фолікули досягають потрібного розміру, процес ЕКЗ переходить на наступний етап – пункція яєчників. Ця процедура контролюється за допомогою УЗД. Оскільки пункція передбачає забір спеціальною голкою фолікулярної рідини із яйцеклітиною, то процедура обов’язково знеболюється.
- Культивування ембріонів, яке проходить протягом 3-6 днів. Оброблена сперма та виокремленні з фолікулярної рідини яйцеклітини розміщають в інкубаторі, де для них вже створено живильне середовище, що сприяє заплідненню і розвитку ембріонів.
- Перенесення ембріонів у порожнину матки відбувається вже через кілька днів після запліднення. Ця процедура є безболісною та проводиться за допомогою вузького еластичного катетера та контролюється через УЗД.
- Діагностика ЕКЗ-вагітності проводиться за допомогою аналізу крові на ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини), оскільки дає можливість «побачити» вагітність на самих ранніх строках.