пн-пт: 8.00 - 19.00
сб-вс: 9.00 - 15.00

Ответственное отцовство

4 390 грн

Скидка: 590 грн

Стоимость пакета: 3 800 грн

Оформить

Планування вагітності – показник відповідальності та готовності подружжя стати батьками, адже вагітність це найпрекрасніший момент у житті кожної родини , як і народження дитини – одна із значних подій. Тому до цього необхідно ставитись дуже серйозно. Помилково вважати, що готуватись до вагітності потрібно лише жінці , стан здоров’я майбутнього батька також має велике значення.

Звичайно, важливим є емоційний та психологічний настрій, але фізичний стан організму грає не меншу роль, адже від здоров’я майбутніх батьків залежить розвиток та здоров’я їх майбутньої дитини. При своєчасному зверненні  деякі проблеми можна врахувати ще на етапі підготовки до зачаття. Тому запрошуємо вас до нашого центру, щоб пройти комплексне обстеження та стати щасливими батьками здорового малюка.

Первичный осмотр врача акушера-гинеколога репродуктолога 350 грн
УЗИ органов малого таза первичное 350 грн
Клинико-лабораторное обследование женщины (ФСГ, ЛГ, АМГ, ТТГ, пролактин, эстрадиол, TORCH - инфекции) 2200 грн
Клинико лабораторное обследование мужа 890 грн
Спермограмма 300 грн
Повторная консультация акушера- гинеколога репродуктолога с рекомендациями по планированию беременности и назначения лечения в случае выявления нарушений 300 грн