пн-пт: 9.00 - 17.00
сб-нд: за записом

Ми переможемо!
Ukraine flag
Все буде Україна!

ICSI (ИКСИ)

ICSI, або ж як її розшифровують - інтрацитоплазматична ін'єкція сперматозоїда,- лікувальна акція, яка представляє собою введення сперматозоїда у яйцеклітину. Проводиться дана процедура мікроінструментами. Метод ICSI розроблявся з метою лікування складних випадків безпліддя у чоловіків, зокрема астенозооспермії, тератозооспермії і т.д. Однак останнім часом дану методику застосовують ще й при незначній кількості сперматозоїдів у спермі. Ще можливе застосування ICSI коли після стимуляції овуляції отримало недостатню кількість яйцеклітин, або ж у випадку, коли попередні спроби ЕКЗ не дали результату. Також цей метод може бути запропонований жінкам віком від 40 років, які було виявлено потовщення яйцеклітини і сперматозоїди не в змозі здійснити її запліднення.

Як проходить процес запліднення при ICSI?

Ембріолог відбирає найякісніший сперматозоїд. Далі використовуючи потужний мікроскоп та мікроманіпулятори, спеціаліст робить прокол в оболонці яйцеклітини, через який вводить сперматозоїд безпосередньо у її цитоплазму. Наступні дії відповідають класичному проведенню екстракорпорального запліднення: ембріони вирощують і через декілька діб пересаджують в жіночий організм. За цим же алгоритмом відбувається запліднення усіх отриманих через пункцію яйцеклітин.

Для ICSI сперматозоїди можуть  отримуватися з еякуляту, а коли їх бракує в еякуляті (азооспермії) - через пункцію придатка або тканини яєчка.

Отримайте безкоштовну консультацію