пн-пт: 9.00 - 17.00
сб-нд: за записом

Ми переможемо!
Ukraine flag
Все буде Україна!

Планування вагітності

Плануванням вагітності ми називаємо ряд заходів із підготовки подружжя до зачаття здорової дитини.

Здоров’я майбутніх батьків прямо пов’язане із здоров’ям дитини: чим здоровішими будуть партнери, тим легшою буде вагітність і народження здорової дитини. Тому задля цього варто заздалегідь планувати вагітність.

Етап прийняття партнерами рішення про те, що вони готові стати батьками можна назвати відправною точкою планування, яке триватиме аж до зачаття. Перший етап у підготовці до батьківства має стати візит обох партнерів до акушера-гінеколога на консультацію. Можливо майбутнім батькам буде рекомендований додатковий  огляд у терапевта.

Клініка планування сім’ї «IVF лабораторія» - зібрала кращих спеціалістів у цій сфері, тому це вибір на користь професіоналів. Вже на первинній консультації гінеколог проведе ретельний огляд зі з’ясуванням усіх аспектів роботи репродуктивної сфери майбутніх батьків.

Консультація у гінеколога – як це відбувається

При зверненні в центр планування сім’ї та репродукції, Ви можете пройти обстеження у спеціалістів та здати лабораторні аналізи. На основі цих даних складається індивідуальний план із підготовки до вагітності. Серед переваг нашої клініки: краща матеріально-технічна база у Києві, великі лікувально-діагностичні можливості та персонал із багаторічним досвідом.

Планування вагітності в Києві  - це обов’язковий візит у центр обох партнерів. Є ряд хвороб, що протікають непомітно без прояву будь-яких симптомів і хоча людина може виглядати здоровою, однак можливий розвиток хронічного невиношування або й безпліддя.

Зокрема, якщо хтось із майбутніх батьків є носієм вірусу чи інфекції, або ж має аномалію у розвитку статевих органів, то парі буде запропоновано ряд заходів із усунення цих проблем до зачаття. Аби уникнути багатьох негараздів, до питання планування сім’ї потрібно підходити із відповідальністю.

Бувають випадки, коли навіть така, здавалося б, дрібниця, як недостатня кількість вітамінів, що надходять в організм, можуть спричинити безпліддя або розвиток аномалій у плоду. Аби мінімізувати негативні фактори, відвідування центру планування сім’ї та консультація терапевта є обов’язковими. Особливо це стосується тих, у кого є хронічні захворювання.

Процес підготовки жінки до зачаття

Етап планування вагітності включає у себе не тільки консультації у вузьких спеціалістів, серйозну діагностику у лікарні, а й якісну зміну способу життя. Зокрема це:

  • відмова від шкідливих звичок;
  • обмеження у вживанні чорного чаю і кави;
  • виключення із щоденного раціону продуктів, що містять консерванти та барвники;
  • відмова від відвідування бані, сауни та від гарячої ванни;
  • корегування списку ліків, які може приймати майбутня мати.

Варто зазначити, що існує цілий ряд ліків, що підпадають під заборону для вживання їх вагітними, оскільки можуть спричинити розвиток патологій у плоду. Саме тому від них або повністю відмовляються, або замінюють безпечнішими аналогами аж до закінчення лактаційного періоду у матері. Також варто відмовитись від тих ліків, що не мають протипоказань для вагітних по причині відсутності результатів досліджень впливу на вагітність.

Після відвідин центу планування сім’ї у Києві, лікар може рекомендувати розпочати прийом фолієвої кислоти. Також варто заздалегідь пройти огляд у стоматолога та пролікувати карієс та запальні процеси слизової рота та ясен, аби відновити їх здоров’я.

Які існують рекомендації для майбутніх мам,старшим 35 років

Чим старшою стає жінка, тим більшим стає ризик можливих генетичних патологій у дитини. Саме тому,жінкам, які досягли 35-річного віку і старше окрім стандартного переліку обстежень і аналізів, рекомендовано додатково пройти генетичний скрінінг. Особливо актуальним це є для тих, у кого в сім’ї передавались спадкові хвороби.

Процес підготовки чоловіка до зачаття

Майбутній батько також має відвідати цент планування сім’ї і пройти консультацію в уролога. На основі якої будуть призначатися подальші лабораторні аналізи та обстеження. Також лікар може запропонувати майбутньому батькові провести спермограму, аби встановити причину безпліддя.

Цей аналіз дозволяє з’ясувати здатність чоловіка до зачаття, адже показує концентрацію сперми та кількість сперміїв. Вартість аналізу є доступною. Можливо потрібно буде здати загальні біологічні аналізи в які входить аналіз крові та сечі. Завдяки результатам можна переконатись в хорошому стані здоров’я чоловіка.

Варто ще раз наголосити на важливості консультування у генетика, що дозволить попередити виникнення генетичних захворювань у дитини. Якщо ж майбутні батьки знають про спадкові хвороби у родині, то цю інформацію обов’язково потрібно сповістити ще на первинній консультації у медичному центрі.

Отримайте безкоштовну консультацію