пн-пт: 9.00 - 17.00
сб-нд: за записом

Ми переможемо!
Ukraine flag
Все буде Україна!

Оперативна гінекологія, лапароскопія і гістероскопія

Сучасні ендоскопічні методи дають змогу робити різноманітні гінекологічні операції, забезпечуючи щадну інвазію в організм (лапароскопія, гістероскопія, радіохвильове лікування). Зазвичай, процес одужання після таких втручань минає легко і швидко: жінка перебуває у стаціонарі лише добу, а наступне одужання може проходити у звичній домашній атмосфері. Види оперативного лікування, що проводять у «IVF-лабораторії»:

  • радіохвильове лікування;
  • гістероскопія;
  • лапароскопія.

Радіохвильовий метод лікування

Один із сучасних методів лікування шийки матки, що дозволяє провести операцію із мінімальним травматизмом. Радіохвильовий метод дозволяє лікувати ерозії, ектопію шийки матки, при рубцевих деформаціях, лейкоплакію, 1-шу та 2-гу стадії дисплазії епітелію шийки матки, кондиломи, кісти, поліпи і т.д.

Гістероскопія

Це метод обстеження та лікування, що, використовуючи ендоскопіні інструменти, дає можливість оглянути стінки порожнини матки. Гістероскопія дозволяє підтвердити чи спростувати ендометріоз, при різних аномаліях ендометрію, при наявних в порожнині матки підслизових вузлах, підозрах на аномалії розвитку матки, кровотечах в менопаузі, безплідді. Завдяки цьому ендоскопічному методу можна виявити проблему і усунути її.

Лапароскопія

Передбачає огляд органів порожнини живота. Проводиться ендоскопом та дозволяє не тільки діагностувати проблему, але й провести лікувальні хірургічні втручання. Як і попередній метод, лапароскопія є діагностичною та оперативною. За допомогою діагностичної - візуально оцінюють стан внутрішніх органів, а за допомогою оперативної - проводять маніпуляції менш травматичним способом.

Використовуючи ендоскопічні методи (лапароскопія, гістероскопія, радіохвильове лікування) ми проводимо лікування таких патологій та захворювань:

  • патології придатків внутрішніх статевих органів (позаматкову вагітність, гідросальпінгс, синдром полікістозних яєчників, кісти і пухлини яєчників, доброякісні пухлини яєчників);
  • аномалії матки (аденоміоз, міому матки, поліп ендометрія, внутрішньоматкові синехії);
  • аномалії шийки матки (ерозії, ектопії шийки матки, рубцеві деформації шийки матки, дисплазію шийки матки, кондиломи вульви або промежини, кісти піхви, поліпи цервікального каналу);
  • ендометріоз, трубне і перитонеальне безпліддя;
  • аномалії розвитку внутрішніх органів.

Професійна допомога в безпечних умовах

У медцентрі «IVF-лабораторія» є всі необхідні ресурси для того, аби провести успішну операцію: лікарі-професіонали, нове обладнання та належні умови в операційній. Кожну операцію проводить фахівець у сфері ендоскопічної гінекології, який має чималий досвід проведення гістероскопії і лапароскопій різної складності. Кожен операційний зал оснащений якісними гістероскопічними та лапроскопічними стійками, апаратами УЗД та спецсистемами вентиляції.

Комфортне і швидке одужання

Медперсонал центру «IVF-лабораторія» створить умови для того, аби Ваше перебування у стаціонарі було комфортним, а Ви відчували турботу та увагу. У разі проведення малоінвазивної операції Ви перебуватимете в клініці від кількох годин до доби. Наступне одужання може проходити вдома.

Якщо Вам потрібна лікарська допомога – записуйтесь на прийом до наших фахівців, які зроблять все можливе, аби Ваша проблема була вирішена. Просто зателефонуйте за цим номером, або напишіть нам на пошту.

Отримайте безкоштовну консультацію