пн-пт: 9.00 - 17.00
сб-нд: за записом

Ми переможемо!
Ukraine flag
Все буде Україна!

Амбулаторна гінекологія

Тривожними сигналами, що мають привести Вас у кабінет лікаря-гінеколога є поява виділень, що мажуться, запальних виділень, болі в області статевих органів, порушення менструального циклу, чи цикл супроводжується сильними больовими відчуттями. Не варто зволікати, адже це питання Вашого здоров’я.

Обстеження і аналізи

Аби діагноз було поставлено швидко і точно,необхідні досвідченні спеціалісти, сучасне обладнання та власна лабораторія, що дозволить оперативно провести необхідні дослідження. Всі ці складові є у медичного центру «IVF-лабораторія».

На прийомі Вас чекає огляд досвідченого лікаря, а при наявності показань може бути проведено УЗД та кольпоскопія, а також будуть рекомендовані необхідні дослідження. У випадку, якщо Ви у цей момент будете не готові до здачі аналізів, лікар чи його асистент розкажуть, як підготуватись до них заздалегідь. У «IVF-лабораторії» проводять загальноклінічні, гематологічні, біохімічні, цитологічні, гормональні та імунологічні дослідження. У переліку обстежень, що можна пройти у нас: кольпоскопія, клінічний огляд, УЗД, мамографія, біопсія, ЕКГ.

Лікування

Медичний центр «IVF-лабораторія» проводить лікування:

  • аномалій шийки матки (молочниця, ерозія, дисплазія, аднексит, запалення придатків, вірусу папіломи людини);
  • порушення менструального циклу;
  • інфекцій, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, кандидоз, мікоуреоплазмоз, гарднерельоз,герпес, гонокок, папілома, трихомоніаз, уреаплазмоз);
  • запальних захворювань (вульвіт, вульвовагініт, кольпіт, сальпінгоофорит, ендометрит);
  • ендокринних гінекологічних захворювань;
  • клімакретичних порушень;
  • гормональних порушень.

Спеціалісти центру мають чималий досвід у лікуванні гінекологічних захворювань жінок. Сучасне обладнання та власна лабораторія дозволяють нам швидко та точно виявити причину хвороби, що дає можливість почати оперативне лікування. Якщо Вас турбує якийсь із вищеперерахованих симптомів, або ж Ви просто відчуває дискомфорт в області статевих органів, рекомендуємо не зволікати із візитом до лікаря-гінеколога у Києві.

Записатися на прийом до акушера-гінеколога можна за формою запису, що розміщена на сайті, чи за телефоном.

Отримайте безкоштовну консультацію