пн-пт: 9.00 - 17.00
сб-нд: за записом

Ми переможемо!
Ukraine flag
Все буде Україна!

Гінеколог

Здоров’я жінки надзвичайно важливе, адже народження дитини потребує немалих сил та достатнього природного ресурсу організму. Тому так важливо не переохолоджуватись, сумлінно виконувати рекомендації лікарів та раз на рік приходити на консультацію. Хороший гінеколог в Києві допоможе не лише зберегти здоров’я та статеву функцію на довгий час, а й уникнути проблем у цій сфері, зберегти жіночність та красу.

Профілактичний прийом – це обов’язковий пункт для усіх жінок без винятку, не зважаючи на вік, сексуальну активність чи відсутність скарг. Зауважимо, що значна частина захворювань статевої системи може протікати без особливих симптомів, розростаючись у масштабах та наносячи серйозну шкоду здоров’ю.

Спеціалісти «IVF-лабораторії» проводять не тільки платні профілактичні огляди, а й займаються лікуванням захворювань органів репродуктивної системи. Записатись на прийом можна по телефону або через сайт. У нашому центрі працюють справжні професіонали із багаторічним досвідом, які добре ознайомлені із усіма аспектами роботи жіночої статевої системи. На консультації, гінеколог:

 • допоможе обрати найбільш підходящі для Вас контрацептиви;
 • проведе платний профілактичний огляд;
 • проведе лабораторні дослідження біоматеріалу (тканин, крові та сечі);
 • допоможе пройти діагностику до якої входить мамографія та гінекологічне УЗД.

Результати даних обстежень допоможуть розробити індивідуальний лікувально-профілактичний курс, спрямований на підтримку інтимного здоров’я жінки. Дізнатись про вартість такого курсу лікування Ви можете безпосередньо у лікаря.

Щорічний профілактичний огляд у гінеколога

Найкраще, коли Ви регулярно проводите профілактичні огляди у гінеколога. Завдяки цьому Ви уникнете проблем зі здоров’ям сьогодні та найближчому майбутньому. На прийомі у гінеколога буде проведено:

 • бесіду зі спеціалістом, на якій лікар поцікавиться наявністю скарг та визначить передумови  для розвитку захворювань статевої системи, що можуть виникнути;
 • огляд гінеколога (проводиться на кріслі із застосуванням спеціальних інструментів та кольпоскопа);
 • зібрання мазків для їх діагностики (використовуються виключно стерильні одноразові інструменти); 
 • УЗД за показанням (допомагає виявити джерело хвороби та поставити більш точний діагноз).

Відвідуючи лікаря, Ви маєте відверто і чесно відповісти на всі його питання, адже це допоможе швидше виявити проблему та її причину, що дозволить швидко та якісно провести лікування чи призначити профілактичні заходи.

В ході профілактичної консультації у гінеколога проводиться огляд на гінекологічному кріслі із застосуванням спеціального обладнання. А попередня обробка шийки матки хімічними речовинами, при збільшенні кольпоскопа, дозволяє виявити ерозію шийки матки та інші зміни тканин та слизової.

Цитологічне дослідження мазків із піхви та шийки матки дає змогу визначити мікрофлору, наявність неправильно зростаючих атипових клітин та інші можливі проблеми. Також, у нашому центрі лікар може провести УЗД з метою уточнення структурних змін органів та тканин. Ціна ультразвукового дослідження є прийнятною.

Профілактика та вік

Із кожним роком, жінці варто все обачніше та трепетніше ставитись до власного здоров’я аби уникнути проблем із органами репродуктивної системи. Для цього варто 1-2 рази у рік проходити профілактичний огляд у лікаря. До того ж, гінеколог призначатиме обстеження в залежності від віку та стану організму:

 • Для молодих жінок, що ведуть активне сексуальне життя призначається повний огляд та діагностики на наявність хвороб, що передаються статевим шляхом.
 • Якщо жінка готується стати мамою, то їй буде призначено цілий ряд аналізів.
 • Після настання клімаксу варто особливу увагу приділити ендокринній системі.

Орієнтуючись на досвід лікарів, жінкам, старше 40-ка, призначають дещо більше досліджень ніж 20-річним. Відповідно, ціна на комплекс послуг буде вищою. Якщо є хронічні захворювання, були операції, пов’язані із статевими органами, або ж має місце обтяжливий анамнез, то варто прискіпливіше слідкувати за власним здоров’ям.

Враховуючи усе вище сказане, намагайтесь не відкладати на потім візит до лікаря і своєчасно проходити обстеження. Записатись на прийом у наш центр можна за телефоном гарячої лінії або через сайт «IVF-лабораторії». Вартість огляду є доволі прийнятною, а Ваше здоров’я – безцінне!

Отримайте безкоштовну консультацію