пн-пт: 9.00 - 17.00
сб-нд: за записом

Ми переможемо!
Ukraine flag
Все буде Україна!

Ведення вагітності

Вагітність – це такий етап в житті жінки, коли її організм перелаштовується на новий лад, і спрямований на те, аби виносити малюка. Ці зміни в життєдіяльності організму не можуть пройти безслідно, і в результаті жінка стає напрочуд вразливою. Аби підтримати своє здоров’я та хороше самопочуття, виникає потреба у ведені вагітності.

Це знаменує регулярні відвідини лікаря,проведення УЗД та лабораторної діагностики. Разом ці заходи спрямовані на підтримання доброго самопочуття і здоров’я жінки, збереження її краси та внутрішньої рівноваги, а також усунення імовірності переривання вагітності. Коли мати несе відповідальність не лише за своє життя, а й дитини, усі ці заходи є напрочуд важливими.

Завдання лікаря полягає у тому, аби пояснити вагітній, чому так важливо дотримуватись усіх рекомендацій і правил, розробити правильний розпорядок дня, адже це все може впливати на виношування плоду. Спеціалісти «IVF-лабораторії» з радістю дадуть відповіді на усі важливі питання, аби вагітність пройшла легко і без ускладнень.

Ведення вагітності в Києві

Слушні поради та своєчасна допомога лікарів є доступними для кожної жінки, яка цього потребує. Стати на облік у нашому центрі дуже легко, і вже з перших хвилин, аж до народження малюка, Ви будете отримувати належну увагу із боку лікарів.

Спеціалісти «IVF-лабораторії»  розробили цілі комплекси послуг, які повністю задовольняють потреби матері і дитини.  Єдино-обов’язковими для усіх платних програм є:

  • регулярний огляд акушера-гінеколога;
  • пренатальний скринінг плоду;
  • генетичне тестування (скринінг);
  • консультація висококваліфікованого психолога;
  • проведення лабораторних досліджень (зокрема, клінічні, біохімічні, та на TORCHS-інфекції і т.д.);
  • проведення електрокардіограм та УЗД;
  • обов’язковий огляд у вузьких спеціалістів (окуліста та ендокринолога), і терапевта.

Ми приділяємо увагу кожній нашій пацієнтці і піклуємося про те,аби вона і її малюк добре себе почували.

Етапи вагітності

7-12 тижнів. На цьому етапі має відбутись первинне звернення пацієнтки у жіночу консультацію, на якій має проводитись знайомство із своїм лікуючим спеціалістом та обговорення усіх важливих питань. Також, при першому зверненні проводиться медичний огляд та УЗД. Окрім цього, протягом ведення вагітності потрібно буде проводити регулярну лабораторну діагностику для оцінки здоров’я матері і плоду.

12-28 тижнів. В цей час достатньо відвідувати лікаря раз в місяць для проведення консультації, огляду у акушера-гінеколога і, при потребі, проведення додаткових консультацій у інших спеціалістів.

28-36 тижнів. Огляд у лікуючого доктора проводиться раз у два тижні. На цьому етапі проводиться ультразвукове дослідження та здаються аналізи, які мають скласти картину стану здоров’я матері та плоду. При необхідності, лікар може призначити підтримуючу терапію та вітамінотерапію.

36-40 тижнів. Візити до лікаря мають відбуватися щотижня, на яких спеціаліст оцінює стан пацієнтки і її майбутньої дитини. У школі майбутніх батьків проводиться передпологовий інструктаж. Напередодні пологів робиться УЗД аби визначити тип передлежання плоду, а також, при потребі – скринінг.

Спостереження вагітності у Києві. Комплексні програми

«IVF-лабораторія»  пропонує кілька видів програм. Обрати ту чи іншу платну програму можна самостійно, однак, краще провести попередню консультацію.

Базова програма спостереження вагітності передбачає усі обстеження, які рекомендовані МОЗ.

Максимальна програма спостереження вагітності стане корисною для тих, хто дбає про своє здоров’я і турбується про нормальний перебіг вагітності. До цього пакету послуг входять профілактичні курси у денному стаціонарі та повномасштабне обстеження.

Така програма є доцільною для тих пацієнток, які мають передумови для порушення або самовільного переривання вагітності, а також для дуже вимогливих жінок. Оточена увагою і турботою матір не помітить, як минуть ці 9 місяців.

Очікуючи двійню. Цей пакет розрахований на двоплідну вагітність, адже виношування двійні потребує вдвічі більше сил і серйозної самовіддачі від матері, тому особлива увага та підтримка допоможуть їй легше пройти цей складний шлях.

Вагітність після проведення ЕКЗ

В окрему програму виокремлено ведення вагітності після ЕКЗ, головним завданням якого є сприяння нормальному перебігу вагітності. І пояснення цій прискіпливій увазі доволі просте.

Протікання вагітності, що настає після лікування безпліддя, може супроводжуватись певними проблемами та ускладненнями. Тому, згідно лікарських висновків, її почали автоматично зараховувати до групи високого ризику. Однак великий досвід наших спеціалістів дозволяє мінімізувати ці ризики і забезпечити нормальний перебіг вагітності.

«IVF-лабораторія» дбає аби ціни на послуги були прийнятними, а висококласні спеціалісти були забезпечені всім необхідним обладнанням та мали можливість застосовувати найсучасніші репродуктивні технології. Всі ці дії спрямовані на те, аби кожна пара, яка звертається у наш центр мала усі шанси на батьківство.

«IVF-лабораторія»  пропонує широкий спектр послуг, серед яких і спостереження вагітності. Після результативного лікування безпліддя, найкращим варіантом буде ведення вагітності у тій же клініці, адже медперсонал Вам знайомий, а лікар знає Вас і Ваші проблеми та потреби.

Спостереження вагітності у центрі «IVF-лабораторія» 

Ви довіряєте нам найцінніше – своє здоров’я і майбутнє, тому ми піклуємося про те, аби повністю виправдати цю довіру. Саме тому наша команда складається із найкращих спеціалістів у свої справі:

Записатись у наш центр Ви можете як за телефоном, так і використовуючи сайт. Дізнайтесь про вартість послуг.

Отримайте безкоштовну консультацію