пн-пт: 9.00 - 17.00
сб-нд: за записом

Ми переможемо!
Ukraine flag
Все буде Україна!

Донація яйцеклітини

У випадку, коли в жінки нема власних яйцеклітин, або ж є ризик передати малюку спадкові хвороби, наші спеціалісти рекомендують використати донорів яйцеклітини. Ще один привід скористатися програмою донації – коли програма ЕКЗ не дала бажаного результату.

Як це відбувається?

Лікар пильно контролює процес стимуляції яєчників у донора. Як тільки фолікули досягнуть необхідного розміру, спеціаліст проводить забір яйцеклітин. На наступному етапі донації ооцити запліднюють спермою Вашого партнера, далі ембріони будуть перенесені у порожнину Вашої матки. Ембріони,що залишилися після процедури, піддадуться кріо-консервації.

Як підбираються донори ооцитів?

  1. Обрати донора – річ нелегка і відповідальна. На цю роль можуть претендувати жінки, віком від 20 до 30 років, що мають здорову дитину. Окрім того, у донора не має бути шкідливих звичок, і вона не може мати хронічних чи генетичних хвороб. Наші лікарі ретельно обстежують донора і оцінюють стан здоров’я.
  2. Донора перевіряють на наявність таких хвороб: гепатит В і С, сифіліс, ВІЛ-інфекцію, статеві захворювання. Окрім цього, проводять дослідження гормонального фону. Якщо ця перевірка показала, що донор здоровий, наступним етапом буде візит до генетика, терапевта і психолога.
  3. Варто зазначити, що програма донорства є анонімною і пацієнти не можуть бачити донора ооцитів. Як виняток – ситуації, коли донорами стають родичі або знайомі пари. Тоді лікар-репродуктолог допомагає обрати донора, який найбільше підходить під Ваші фенотипні ознаки.
  4. Окрім цього, вся інформація про ЕКЗ-програму є закритою. Тобто, про застосування донорської яйцеклітини та особливості вагітності, окрім Вас, знатимуть лише Ваш лікар-репродуктолог та ембріолог.

Ефективність донорської програми

Оскільки у донорській програмі беруть участь виключно здорові жінки віком до 30 років, то використання донорських ооцитів показало себе значно ефективніше, ніж класична програма ЕКЗ. У «IVF-лабораторії» ціна на послуги залишається прийнятною, для усіх, кому це важливо.

У деяких ситуаціях, донація ооцитів є єдино можливим способом зачати таку бажану дитину. І яйцеклітина донора є «якіснішою». Звичайно, прийняти таке рішення буває нелегко, однак що може бути прекраснішим за те відчуття, коли у тобі б’ється ще одне життя?

У ціну програми донації ооцитів включено:

  • програму ЕКЗ;
  • медикаменти для стимуляції яєчників донора;
  • пункцію фолікулів донора.

Більш точну інформацію щодо вартості послуги Ви можете отримати на нашому сайті!

Отримайте безкоштовну консультацію