пн-пт: 9.00 - 17.00
сб-нд: за записом

Ми переможемо!
Ukraine flag
Все буде Україна!

ЕКЗ

45 500 грн

Знижка: -10% 4 550 грн

Вартість пакету: 40 950 грн

Оформить

За нашими даними, серед програм, що проводяться нашою клінікою, успіхом увінчалися 78%, проведених з використанням донорських яйцеклітин, і 63%, проведених з використанням яйцеклітин наших клієнток. Така різниця ще раз говорить про те, що ми працюємо тільки з досконально перевірений донорами і якість донорської ооцитів завжди тільки найвищу.

 

Етапи проведення ЕКЗ

  • Стимуляція яєчників. Ця процедура може відбуватися за трьома протоколами: коротким, довгим і супердовгим. Підготовку жіночого організму до стимуляції проводять за допомогою медичних препаратів. Пізніше медикаментозно проводять стимуляцію росту фолікулів – цей процес перебуває під гормональним контролем та спостереженням через УЗД.
  • Пункція фолікулів.Як тільки фолікули досягають потрібного розміру, процес ЕКЗ переходить на наступний етап – пункція яєчників. Ця процедура контролюється за допомогою УЗД. Оскільки пункція передбачає забір спеціальною голкою фолікулярної рідини із яйцеклітиною, то процедура обов’язково знеболюється.
  • Культивування ембріонів, яке проходить протягом 3-6 днів. Оброблена сперма та виокремленні з фолікулярної рідини яйцеклітини розміщають в інкубаторі, де для них вже створено живильне середовище, що сприяє заплідненню і розвитку ембріонів.
  • Перенесення ембріонів у порожнину матки відбувається вже через кілька днів після запліднення. Ця процедура є безболісною та проводиться за допомогою вузького еластичного катетера та контролюється через УЗД.
  • Діагностика ЕКЗ-вагітності проводиться за допомогою аналізу крові на ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини), оскільки дає можливість «побачити» вагітність на самих ранніх строках.

 

Програма запліднення in vitro (ЕКЗ) перша спроба (Комплексний УЗ-моніторинг овуляції (перша спроба), супровід акушера – гінеколога репродуктолога, анестезія загальна, пункція фолікулів яєчників, запліднення яйцеклітин, культивування ембріонів 72 години (перша спроба), культивування ембріонів 120 годин (бластоцістна культура), перенесення ембріонів у порожнину матки (перша спроба)) 45 500 грн

 

В подарунок отримуєте безкоштовне зберігання біологічного матеріалу протягом 6 місяців + перша консультація безкоштовно.

Комплексні програми

Знижка -25%
598 грн.
Жіноче здоров'я (експрес–скрінінг)

Жіноче здоров'я (експрес–скрінінг)

Дуже часто молодим цілеспрямованим жінкам не вистачає часу на турботу про себе, своє тіло та самопочуття. Дана програма розроблена саме для зайнятих жінок, яким не байдужий стан свого здоров’я

2390 1792 грн Оформить
Знижка -25%
1503 грн.
Планування вагітності

Планування вагітності

Планування вагітності — ціла низка заходів з підготовки подружжя до зачаття здорової дитини. Здоров'я майбутніх батьків прямо пов'язане зі здоров'ям дитини: чим здоровіші партнери, тим легшою буде вагітність і народження здорової дитини. Саме цьому варто планувати вагітність заздалегідь і підійти до рішення цього питання з максимальною відповідальністю.

6010 4507 грн Оформить
Знижка -10%
4550 грн.
ЕКЗ

ЕКЗ

Позитивний результат екстракорпорального запліднення залежить від багатьох факторів. Жоден фахівець не дасть абсолютної гарантії успіху процедури. Якщо вас переконують, що проведуть програму зі 100% результатом - напевно ви розмовляєте з шарлатаном. Ми не боїмося називати справжні цифри.

45500 40950 грн Оформить