пн-пт: 9.00 - 17.00
сб-нд: за записом

Ми переможемо!
Ukraine flag
Все буде Україна!

Планування вагітності

6 010 грн

Знижка: -25% 1 503 грн

Вартість пакету: 4 507 грн

Оформить

Планування вагітності починається з тої миті, коли партнери прийняли рішення про те, що готові бути батьками. Першим етапом з підготовки до батьківства повинен стати візит до лікаря акушера-гінеколога на консультацію.
Клініка планування сім'ї «Клініка репродуктивної медицини IVF-лабораторія» зібрала найкращих спеціалістів в цій сфері. Планування вагітності Київ — один з основних напрямків нашої діяльності, у якому ми вдало працюємо протягом довгих років. Вже на під час першої консультації фахівець-гінеколог здійснить ретельний огляд зі з'ясуванням всіх аспектів роботи репродуктивної сфери майбутніх батьків. Підготовка до зачаття дитини в нашому центрі допоможе подружжю незабаром стати батьками довгоочікуваного малюка.
Консультація у гінеколога. Як це відбувається
Під час звернення до центру планування сім'ї та репродукції ви можете пройти обстеженя у спеціалістів та здати необхідні аналізи. На базі цих даних складається індивідуальний план і починається повноцінна підготовка до вагітності.Серед основних переваг нашої клініки слід відзначити наступні:
•    найкраща матеріально-технічна база в Києві;
•    лікувально-діагностичні можливості;
•    персонал з багаторічним досвідом.
Планування вагітності в Києві — це обов'язковий візит в центр обох партнерів. Існує низка  захворювань, які проходять безсимптомно, без проявлення будь-яких симптомів, і хоча людина може виглядати здоровою, можливий розвиток хронічного невиношуваннята\або безпліддя.
Процес підготовки жінки до зачаття
Етап планування вагітності включає в себе не тільки консультації профільних фахівців, серйозну діагнозтику в клініці, але й якісні зміни способу життя. Зокрема, підготовка до зачаття передбачає:
•    відмову від шкідливих звичок;
•    обмеження споживання чорного чаю та кави;
•    відмова від відвідання бані, сауни і від гарячої ванни;
•    корегування переліку ліків, які може приймати майбутня мати.
Під час підготовки до вагітності харчування потребує коригування, і це стосується обох партнерів. Існує ціла низка ліків, підпадаючих під заборону для вживання під час вагітності, тому що вони можуть привести до патологій розвитку плоду. Фахівці нашого центру розкажуть, як підготуватися до вагітності правильно та звести до мінімуму будь-які ризики.
Слід розуміти, що підготовка до вагітності жінки — завжди складний, трудомісткий процес, що вимагає серйозних змін. Однак, як що виконувати всі приписи лікаря та його рекомендації, шанси на успіх значно підвищуються.
Процес підготовки чоловіка до зачаття
Майбутній батько також повинен відвідати центр планувуання сім'ї та пройти консультацію у уролога, базуючись на якій будуть призначені подальші лабораторні аналізи та обстеження. Лікар може пропонувати провести спермограму, здати загальні біологічні тести, до яких входять аналізи сечі та крові. Завдяки результатам можливо переконатися в гарному стані чоловіка. Підготовка чоловіка до зачаття — відповідальна задача, якій обидва партнери повинні приділити особливу увагу. В нашому центрі ви зможете одержати кваліфіковану допомогу, професійні консультації та можливість в найближчий час пізнати радість батьківства.
Ціни на послуги фахівців та лабораторну діагностику в «Клініці репродуктивної медицини IVF-лабораторія»

 

Первинна консультація лікаря акушера-гінеколога 450 грн
Повторна консультація лікаря акушера-гінеколога 350 грн
УЗД органів малого таза 500 грн
УЗД щитоподібної залози 450 грн
ТТГ 160 грн
ПАП-тест 445 грн
Бактеріологічний аналіз виділеннь 340 грн
Бактериоскопічний аналіз виділеннь 160 грн
Спермограма 500 грн
ВІЛ (чоловік та жінка) 630 грн
Гепатит В, С (чоловік та жінка) 1020 грн
TORCH-інфекції 1005 грн

Комплексні програми

Знижка -25%
598 грн.
Жіноче здоров'я (експрес–скрінінг)

Жіноче здоров'я (експрес–скрінінг)

Дуже часто молодим цілеспрямованим жінкам не вистачає часу на турботу про себе, своє тіло та самопочуття. Дана програма розроблена саме для зайнятих жінок, яким не байдужий стан свого здоров’я

2390 1792 грн Оформить
Знижка -25%
1503 грн.
Планування вагітності

Планування вагітності

Планування вагітності — ціла низка заходів з підготовки подружжя до зачаття здорової дитини. Здоров'я майбутніх батьків прямо пов'язане зі здоров'ям дитини: чим здоровіші партнери, тим легшою буде вагітність і народження здорової дитини. Саме цьому варто планувати вагітність заздалегідь і підійти до рішення цього питання з максимальною відповідальністю.

6010 4507 грн Оформить
Знижка -10%
4550 грн.
ЕКЗ

ЕКЗ

Позитивний результат екстракорпорального запліднення залежить від багатьох факторів. Жоден фахівець не дасть абсолютної гарантії успіху процедури. Якщо вас переконують, що проведуть програму зі 100% результатом - напевно ви розмовляєте з шарлатаном. Ми не боїмося називати справжні цифри.

45500 40950 грн Оформить