пн-пт: 9.00 - 17.00
сб-нд: за записом

Ми переможемо!
Ukraine flag
Все буде Україна!

Жіноче здоров'я (експрес–скрінінг)

2 390 грн

Знижка: -25% 598 грн

Вартість пакету: 1 792 грн

Оформить

Дуже часто молодим цілеспрямованим жінкам не вистачає часу на турботу про себе, своє тіло та самопочуття. Дана програма розроблена саме для зайнятих жінок, яким не байдужий стан свого здоров’я, котрі піклуються про перебіг наявних захворювань та серйозно відносяться до діагностики можливих ускладнень.

Всього за кілька годин Ви зможете отримати інформацію про стан основних систем Вашого організму, а також кваліфікований висновок щодо факторів ризику, здатних спровокувати розвиток патології.

Крім цього, дана програма буде корисною для жінок, які не мають серйозних проблем зі здоров’єм, проте відповідально підходять до питань профілактики.

Первинний огляд лікаря акушера-гінеколога 450 грн
УЗД органів малого тазу первинне 500 грн
Кольпоскопія 350 грн
Мікроскопія урогенітального мазку 290 грн
Онкоцитологічне дослідження шийки матки 450 грн
Повторний огляд лікаря акушера –гінеколога 350 грн

Комплексні програми

Знижка -25%
598 грн.
Жіноче здоров'я (експрес–скрінінг)

Жіноче здоров'я (експрес–скрінінг)

Дуже часто молодим цілеспрямованим жінкам не вистачає часу на турботу про себе, своє тіло та самопочуття. Дана програма розроблена саме для зайнятих жінок, яким не байдужий стан свого здоров’я

2390 1792 грн Оформить
Знижка -25%
1503 грн.
Планування вагітності

Планування вагітності

Планування вагітності — ціла низка заходів з підготовки подружжя до зачаття здорової дитини. Здоров'я майбутніх батьків прямо пов'язане зі здоров'ям дитини: чим здоровіші партнери, тим легшою буде вагітність і народження здорової дитини. Саме цьому варто планувати вагітність заздалегідь і підійти до рішення цього питання з максимальною відповідальністю.

6010 4507 грн Оформить
Знижка -10%
4550 грн.
ЕКЗ

ЕКЗ

Позитивний результат екстракорпорального запліднення залежить від багатьох факторів. Жоден фахівець не дасть абсолютної гарантії успіху процедури. Якщо вас переконують, що проведуть програму зі 100% результатом - напевно ви розмовляєте з шарлатаном. Ми не боїмося називати справжні цифри.

45500 40950 грн Оформить