пн-пт: 9.00 - 17.00
сб-нд: за записом

Збережи свій вік

27 880 грн

Знижка: 5 576 грн

Вартість пакету: 22 304 грн

Оформить

Турбота по майбутнє своїх дітей притаманна жінкам на підсвідомому, інстинктивному рівні. Тому, багато жінок, що не впевнені у можливості створити гідні умови для своєї дитини на даному етапі життя, приймають рішення про «відкладене материнство». Це, так звані, соціальні причини. Найбільш поширені з них:

  • потреба в самореалізації;
  • відсутність у житті надійного партнера;
  • нестабільність фінансового положення;
  • шкідливі умови праці.

Існує маса причин, через які жінки в молодому, максимально фертильному віці відмовляються від материнства. Серед цих причин побудова кар'єри і відсутність надійного партнера, самореалізація і незалежність, спортивні рекорди і нестабільне фінансове становище. Кожна вибирає свої пріоритети на кожен етап в житті. І вік до 40 років - найпродуктивніший час для реалізації планів і досягнення цілей.

Той же віковий період - найкращий час для реалізації ще однієї, базової, закладеної природою, жіночої мети - народження дитини. Однак, трапляється так, що до моменту, коли жінка витішить, що нарешті прийшла пора подумати про продовження роду, її організм вже не може впоратися з цим завданням. Фізична і психічна зношеність, виснаження овуляторного резерву, перенесені за ці роки хвороби (наприклад, лікування онкологічних захворювань хіміотерапією) найчастіше є дуже серйозною перешкодою для зачаття, виношування і народження дитини.

На щастя, на сьогоднішній день є можливість відкласти «до кращих часів», спланувати вагітність і материнство. На допомогу прийшли допоміжні репродуктивні технології і криоконсервация гамет. Вчені вже більше 20 років успішно консервують за допомогою низьких температур і зберігають яйцеклітини, для того, щоб надалі «розморозити» їх і використовувати для проведення екстракорпорального запліднення.

Популярність «відкладеного материнства» зростає з кожним роком. Все більше публічних людей вдаються до такого способу продовження свого дітородного віку. Про кріоконсервацію своїх статевих клітин говорять актриси, політики, блогери, бізнес-леді, представниці монарших будинків. Великі компанії оплачують своїм співробітницям послугу по «заморожуванню молодості», щоб позбавити молодих фахівців від вибору між побудовою кар'єри і народженням дітей.

Сама процедура не відрізняється великою складністю. Тривалість підготовки займає від 10 до 14 днів. З певного дня менструального циклу жінка починає прийом препаратів (ті ж гормони, які виробляються в організмі, тільки в більшій кількості) для стимуляції мультіовуляціі - дозріванню максимальної кількості яйцеклітин за одну овуляцію. Потім, в амбулаторних умовах під наркозом проводиться забір яйцеклітин. Процедура триває не більше 20 хвилин і вже через годину-півтори пацієнтка може покинути клініку.

Після проведення пункції яйцеклітини піддають вітрифікації - швидкому заморожуванні. Такий метод кріоконсервації дозволяє зберегти життєздатність 75% овоцитов. Після «відтавання» такі гамети будуть повністю придатні для запліднення навіть через понад 10 років.

Кваліфікація фахівців нашої клініки і новітнє обладнання дозволяє успішно проводити вітрифікації і ЕКЗ з використанням «відталих» яйцеклітин. Завдяки даній технології щорічно в нашій клініці з'являються на світ понад 50 малюків. Кріоконсервація яйцеклітин з подальшим застосуванням їх в програмі ЕКЗ дає можливість жінкам і в 40, і в 45, і в 50 років пізнати радість материнства і подарувати світу нове життя.

Первинний огляд лікаря акушера-гінеколога репродуктолога 630 грн
Комплексне клініко-лабораторне обстеження 3500 грн
УЗД органів малого тазу первинне 630 грн
Призначення індивідуальної схеми контрольованої стимуляції овуляції 500 грн
Комплексний УЗ-моніторинг овуляції 1000 грн
Загальна анестезія 2000 грн
Пункція фолікулів яєчників 8100 грн
Кріоконсервація ооцитів методом вітріфікації 8640 грн
Збереження матеріалу 1 рік 2880 грн

* Вартість вказана без врахування медикаментів.

Отримайте безкоштовну консультацію

Комплексні програми

Знижка 5576 грн.
Збережи свій вік

Збережи свій вік

Турбота по майбутнє своїх дітей притаманна жінкам на підсвідомому, інстинктивному рівні. Тому, багато жінок, що не впевнені у можливості створити гідні умови для своєї дитини на даному етапі життя, приймають рішення про «відкладене материнство». Це, так звані, соціальні причини

27880 22304 грн Оформить
Знижка 514 грн.
Жіноче здоров'я (експрес–скрінінг)

Жіноче здоров'я (експрес–скрінінг)

Дуже часто молодим цілеспрямованим жінкам не вистачає часу на турботу про себе, своє тіло та самопочуття. Дана програма розроблена саме для зайнятих жінок, яким не байдужий стан свого здоров’я

2570 2056 грн Оформить
Знижка 574 грн.
Оціни репродуктивний потенціал «Прогноз оваріального резерву»

Оціни репродуктивний потенціал «Прогноз оваріального резерву»

Кожна жінка мріє колись стати мамою повноцінної здорової дитини. Проте, якість жіночих яйцеклітин невпинно погіршується, а відсоток ймовірних патологій ембріону стрімко зростає

2870 2296 грн Оформить
Знижка 542 грн.
Здоров'я шийки матки

Здоров'я шийки матки

Сьогодні майже кожна жінка стикалась із такою проблемою, як захворювання шийки матки. І дійсно, серед всіх випадків звернення до гінеколога, ця патологія складає 36-80 %. Хвороби шийки матки підступні тим, що на ранніх етапах абсолютно безсимптомні, хоча несуть несприятливі наслідки для репродуктивного здоров’я

2710 2168 грн Оформить
Знижка 716 грн.
Пакет «ОНКО-НІ» для жінок

Пакет «ОНКО-НІ» для жінок

Звичайно, всі з нас хотіли би прожити життя та уникнути серйозних хвороб, які потребують довгого лікування або хірургічної операції. Ці страхи достатньо обгрунтовані, адже онкологія – друга за частотою причина смерті після серцево-судинних захворювань.

3580 2864 грн Оформить
Знижка 1252 грн.
Відповідальне батьківство

Відповідальне батьківство

Планування вагітності – показник відповідальності та готовності подружжя стати батьками, адже вагітність це найпрекрасніший момент у житті кожної родини , як і народження дитини – одна із значних подій. Тому до цього необхідно ставитись дуже серйозно.

6260 5008 грн Оформить
Знижка 1250 грн.
Планування вагітності

Планування вагітності

Планування вагітності — ціла низка заходів з підготовки подружжя до зачаття здорової дитини. Здоров'я майбутніх батьків прямо пов'язане зі здоров'ям дитини: чим здоровіші партнери, тим легшою буде вагітність і народження здорової дитини. Саме цьому варто планувати вагітність заздалегідь і підійти до рішення цього питання з максимальною відповідальністю.

6486 5326 грн Оформить
ЕКЗ

ЕКЗ

Позитивний результат екстракорпорального запліднення залежить від багатьох факторів. Жоден фахівець не дасть абсолютної гарантії успіху процедури. Якщо вас переконують, що проведуть програму зі 100% результатом - напевно ви розмовляєте з шарлатаном. Ми не боїмося називати справжні цифри.

43560 43560 грн Оформить