пн-пт: 9.00 - 17.00
сб-нд: за записом

Ми переможемо!
Ukraine flag
Все буде Україна!

Фінансування медичних послуг

Нема нічого більш природнього ніж бажання стати батьками. Та далеко не кожній парі вдається швидко завагітніти. І тоді звернувшись до лікарів, вони чують діагноз «безпліддя». Однак, не варто опускати руки та надто перейматись через це, адже сучасна медицина зробила чималий крок вперед, розробивши дієві методики лікування як жіночого, так і чоловічого безпліддя.

Сучасний спосіб штучного запліднення ICSI (ІКСІ) для багатьох пар став рятувальнім кругом, адже цей метод широко застосовують у випадках виражених порушень з боку статевої системи у чоловіків та у разі попередніх невдалих спроб ЕКЗ. І от, здається, коли така бажана вагітність може стати реальністю, чимало пар зіштовхуються із фінансовими труднощами і неготовністю до лікування. Ми прекрасно розуміємо почуття та тривоги своїх клієнтів і зробили все можливе, аби не розчарувати їх. Тому клініка «IVF-лабораторія» разом зі своїм партнером фінансує медичні послуги центру, зокрема і програму ICSI. Завдяки цьому ми змогли забезпечити ефективне і своєчасне проведення усіх процедур. Що це означає для Вас?

Навіть якщо Ви матеріально були не готові до проведення усіх маніпуляцій із штучного запліднення, але дуже хочете наблизити мить батьківства, ми робимо крок Вам назустріч. Заплативши лише 30% від вартості цієї програми лікування безпліддя, Ви можете решту суми внести протягом наступних 18 місяців. Виплата частинами дозволить Вам зменшити фінансове навантаження на сімейний бюджет і не втрачати такий дорогоцінний час.

Ви можете не сумніватись у цій програмі лояльності, адже у «IVF-лабораторія» все відбувається прозоро та у відповідності до законів України. Наші партнери – надійна фінансова компанія, яка не один рік працює на ринку країни та має бездоганну репутацію серед клієнтів та партнерів. Усе в обов’язковому порядку буде задокументовано та підкріплено договором, аби Ви були впевнені у тому, що маєте справу із професіоналами, які дбають про надійність, довіру та чесність.

Як кажуть висококласні фінансисти: «Найкращі інвестиції – у здоров’я та освіту», адже і те й інше спрямоване на щасливе та безхмарне майбутнє. Тому разом із фінансовою компанією, клініка «IVF-лабораторія» спрямовує свої сили на розвиток репродуктивної медицини, та надання нашим клієнтам шансу на щасливе батьківство.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за номером гарячої лінії нашого центру.