пн-пт: 9.00 - 17.00
сб-нд: за записом

Ми переможемо!
Ukraine flag
Все буде Україна!

Генетика

За що відповідають гени? Гени визначають фізичні та психічні можливості і особливості людини. Вони позначають те, як буде розвиватися дитина, рівень його інтелекту, волі, щастя. Від них залежить стать дитини, колір його очей, волосся, зріст і ще ціла купа зовнішніх і внутрішніх факторів.

Генетична схильність до певної міри вказує подальшу перспективу, але по суті, вона є лише стартовим майданчиком. Негативні нахили необов'язково реалізуються, за адекватного підходу, правильному вихованні і способі життя агресія, депресія, лінь так і залишаться нахилами, не більше.

При цьому гени визначають можливості людини та їх межі. Навчатися, удосконалюватися, рости - це теж заслуга спадковості. Якщо говорити конкретно, від генів залежить інтелект - 50%, вибір професії - 40%, духовність - 40%, релігійність - 10%. З здорову дитину, без генетичних патологій завжди можна виростити повноцінного члена суспільства.

Здоров'я донора

Але гени, що визначають нахили, поведінку, характер ще не найголовніші при виборі донора. Здоров'я стоїть на першому місці. По суті, цей момент виключається практично повністю ще на етапі відбору донора яйцеклітини або сперми.

Завдяки ретельному відбору, існуючими обмеженнями і показання до донації, а також сучасним технологіям ризики отримати хворі гени, виключені. В обов'язковому порядку проводиться детальний генетичний аналіз, який визначає, чи можуть бути і в якій мірі різні спадкові хвороби у донора гамет. При всіх існуючих можливостях, достатній кількості бажаючих стати донором, вибрати ідеального не складе особливих труднощів.

При необхідності, фахівці проведуть і передімплантаційної діагностику ембріона. Це, в свою чергу, повністю гарантує пересадку зародка без хромосомних патологій. Фенотип донорів дозволить підібрати з усіх варіантів максимально відповідний за вимогами подружжя. Крім хороших генів, батьки отримують ще й оптимально підібрані зовнішні якості - схожі на свої колір очей, волосся, відтінок шкіри, форму носа, губ, вух та інше.

Мати дітей - це велике благо. Страхи, що дитина, зачата з донорських гамет, буде не рідним, не любить швидко випаровуються з першими фотографіями УЗД, з першими рухами в утробі матері, першим зойком в пологовому залі. А як відомо, материнська любов долає всі труднощі, і навіть змінює гени!