пн-пт: 9.00 - 17.00
сб-нд: за записом

Ми переможемо!
Ukraine flag
Все буде Україна!

Лікування безпліддя

Про клініку

Клініка "Клініка репродуктивної медицини IVF Labaratory" - вузькопрофільний медичний центр, що спеціалізується на лікуванні безпліддя методами ДРТ. Якщо в ході дослідження і виявлення причин встановлюється, що медикаментозне лікування є малоефективним, пацієнтам (потенційним батькам, подружжю) пропонуються до розгляду ДРТ.

Протягом тривалого періоду часу лікування безпліддя є основним напрямком діяльності нашого профільного центру. За цей час ми встигли придбати колосальний досвід роботи і створити найбільш комфортні умови для наших пацієнтів. Штат співробітників клініки складається з першокласних фахівців - репродуктологів та ембріологів, що використовують новітні методи лікування та сучасне медичне обладнання.

Однією з головних переваг нашого центру є наявність широкої бази донорської сперми і ооцитів, що дозволяє застосовувати ДРТ максимально ефективно, забезпечуючи подружжю або потенційним батькам наступ довгоочікуваної вагітності.


Серед основних методів ДРТ використовуються:

  • процедури ЕКО;
  • штучна інсемінація (ШІ);
  • Інтрацитоплазматичні ін'єкції сперматозоїдів (ІКСІ);
  • донорство біоматеріалу (ооцитів, сперматозоїдів);
  • сурогатне материнство;
  • передімплантаційна генетична діагностика (ПГД);
  • методи кріоконсервації, кріопереноса, вітрифікації;
  • лікування азооспермії.

Штучне запліднення проводиться в нашій клініці з застосуванням сучасних, виключно ефективних технологій і методик, що дозволяє досягти бажаного результату в найкоротші терміни.

На штучне запліднення Київ ціна є найбільш доступною в центрі «Клініка репродуктивної медицини IVF Labaratory». Ми надаємо широкий спектр послуг, серед яких найбільш затребуваною залишається гінекологія. Досвідчені фахівці проведуть ретельний огляд, необхідні дослідження біоматеріалу, своєчасне лікування виявлених недуг.

Записатися на консультацію ви можете за телефоном або електронною поштою. Співробітники медичного центру докладно розкажуть, скільки коштує штучне запліднення, консультації вузькопрофільних фахівців, лікування безпліддя призначеними методами.